KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16417118
nr 1641 7118
Oidentifierad konstnär. Signerad, Landskap med insjö & Kyrka. Olja på duk, 62x88 cm, yttermått inklusive ram: 83x109 cm
Kondition: förgylld ram, 1800-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:40:31
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr